Nagrzewnice

PROTON

Wymienniki ciepła

Produkcja na licencji i z upoważnienia TRANTER International AB została otworzona w firmie TARET Sp. z o.o. S.K. w Milanówku k. Warszawy.

Firma Taret produkuje skręcane płytowe wymienniki ciepła na ramach wymiennikowych własnej produkcji oraz płytach termicznych i uszczelkach TRANTER. Wykorzystując wiedzę i technologię naszego partnera, który jest obecnie jednym z wiodącym dostawców płytowych wymienników ciepła na świecie. Produkowane przez nas wymienniki ciepła posiadają oryginalne płyty termiczne i uszczelki TRANTER INTERNATIONAL AB.
FIRMA PROTON

Nagrzewnice powietrza stacjonarne

Nagrzewnice powietrza modeli HP 30 ,HP 45, HP 80, HP 130, HP 180 oraz HP 250 cechuje ekologia użytkowania, przy zachowaniu wysokiej wydajności pracy i właściwej wentylacji.

Nagrzewnice stacjonarne zaprojektowane zostały do pracy także na bezpośrednim wydmuchu, dzięki czemu szybkość ogrzania danego pomieszczenia jest wysoka. Produkty te są wygodne i łatwe w montażu. Cechą szczególną nagrzewnic HP jest możliwość pracy w systemie kanałowym, przydatnej przy ogrzewaniu kilku pomieszczeń lub dużego obiektu.
wymiennik2
FIRMA PROTON

Nagrzewnice powietrza przenośne

Nagrzewnice przenośne charakteryzują się błyskawicznym tempem dostawy ciepła do pomieszczenia (obiektu) ogrzewanego. Produkty te są rozwiązaniem bardzo wygodnym i ekonomicznym, gdyż dzięki wydajności oczekiwaną temperaturę można uzyskać szybko a dodatkowo są łatwe w przemieszczaniu.

Nagrzewnice powietrza Proton w wersji mobilnej cechuje wysoka funkcjonalność, która została wskazana jako istotny czynnik, podczas testów, w których brali udział nasi klienci ze zróżnicowanych grup docelowych. Kolejna ważna cecha charakteryzująca wysoką jakość produktów to bezpieczeństwo, nagrzewnice przenośne wyposażone są w specjalny czujnik – elektroniczną kontrolę obecności płomienia.

Social media